Õigesti valitud jook, eriti vein, täiendab meeldivalt Teie roogadevalikut, tõstab tuju ja saab seltskonna hingeks. Gruusia pidulik söömaaega on alati kuulus olnud selle poolest, et veini voolab ojadena. Ja nende toostid – veinita oleksid need võimatud! Kuid mis kõige hämmastavam – need ei muutu kunagi liiga joobnuteks ega ebasündsateks. Kogu saladus peitub tarbitava veini kvaliteedis ja igale grusiinile omases erilises suhtumises sellesse. Vein, kui juua seda mõõdukalt, puhastab sooni, tugevdab närvisüsteemi ja soodustab pikaealisust. Vein ei ole purjutamiseks! Nii ütlevad Gruusia põliselanikud. Klassikalise gruusia toidu restoran „Pirosmani” pakub laia valikut algupäraseid gruusia veine, milledest paljusid saate Eestis proovida ainult siin. Kõik veinisordid on valmistatud ranges kooskõlas põlvest põlve edasi antavate retseptidega.

Soovitame kogu maailma veinigurmaane sajandeid oma maitse ja buketiga rõõmustanud veinidetellimiseks tutvuda meie saidil oleva veinikaardiga. Meie töötajad räägivad Teile meelsasti ühe või teise veini väärtustest ja buketist, aitavad langetada valiku, mis sobib ideaalselt Teie tellitud roogade juurde.

Restoran Pirosmani tuletab Teile meelde, et alkoholi mõõdukas tarbimine on alati parem kui ületarbimine! Inimese elu on hindamatu, hoidke seda, jooge mõistusega!

Joogimenüü

Reserveeringud

BRONEERI OMA LAUD JUBA TÄNA
NB! Kui lauas on üle 5 inimese,
koostatakse lauale vaid ühine arve

Palun edastage oma kontaktandmed, et saaksime broneerida Teile laua!